Спринт

Програма схуднення "СПРИНТ"

Сьогодні все більше і більше людей приділяють спорту особливу увагу. І половина з таких людей виконують вправи самостійно – в тренажерній залі чи вдома. Але чи можливо досягнути результату самому, без контролю і допомоги фахівця?

Так, можливо. Але, виконуючи деякі вправи, існує значний ризик нанесення собі травми, просто-напросто порушуючи техніку виконання вправ чи режим відновлення. А самостійно розписуючи собі раціон харчування, Ви можете не врахувати певних особливості організму, а згодом шукати відповіді на запитання: “ЧОМУ Я НЕ ДОСЯГАЮ РЕЗУЛЬТАТУ (не худну, не набираю м’язову масу, не стаю витриваліша/сильніший, тощо)”.

Для цього і потрібні спеціально навчені люди – фахівці, професіонали своєї справи, котрі пройшли довгий шлях роботи у цій сфері та знають всі тонкощі тренувань і харчування, враховуючи індивідуальні особливості вашого організму.

Опираючись на багаторічний досвід роботи та усвідомлюючи, що вже понад 1000 людей під моїм керівництвом отримали свій результат, я зібрав всі фактори, що допомагають досягати цілі, в єдину програму під назвою “СПРИНТ”.

І саме програма “СПРИНТ” допоможе вам досягнути мети в розумні терміни! Адже дотримуючись всіх наших рекомендацій і детально розписаного раціону харчування, складеного виходячи з особливостей вашого організму, Ви побачите РЕЗУЛЬТАТ уже через місяць. А індивідуально скоригований набір потрібних вправ допоможе ПІДТЯГНУТИ ТІЛО, тому що наші тренери прискіпливо стежать за технікою їх виконання, зводячи ризик отримання травм до нуля.

Хочете результат? Найважчий крок – це перший крок. Тому не зволікайте та не відкладайте все на завтра!

Наші підпопічні досягають результатів, займаючись за програмою тренувань “СПРИНТ” вже сьогодні.

Що таке програма “СПРИНТ”?

Спринт – це програма, котра створена для досягнення поставленої вами цілі за мінімальний час.

В програму входить:

  • Тренування з тренером протягом 1-го місяця, кількість тренувань залежить від цілей. Мінімум 4 тренування на тиждень (обов’язкова умова)
  • Спеціальний раціон харчування
  • Режим відновлення, який підбирається індивідуально
  • Фото-звіт харчування (обов’язкова умова)
  • Online-підтримка тренера 24/7
  • Контроль, аналіз і корекція програми протягом місяця

Програма не має вікових обмежень, підходить для тих, хто налаштований отримати результат і готовий слідувати режиму харчування та відновлення!

Ціль > Спринт > Результат!

Фітнес програма “СПРИНТ”
1 місяць
Повний день
1 місяць
з 15:00 до 17:00
2 місяці
Сімейний
Тренер
3500 грн
2900 грн
6700 грн
6800 грн
Старший тренер
4100 грн
7700 грн
7800 грн

Записатись на програму "СПРИНТ"

Головний Тренер

IMG_7987
Зінченко Віталій
  • +38 093 881 95 75