Топ популярних міфів про здорове харчування

Топ популярних міфів про здорове харчування

Віталій Зінченко зібрав для Вас TOP 🔝 популярних міфів про здорове харчування:

Багато людей, які прагнуть схуднути, вважають, що потрібно купувати в магазинах тільки знежирені і низькокалорійні продукти.

📌Міф №1: здорова їжа – це продукти з низьким вмістом жиру🙅🏻‍♀️

Часто кажуть, що здорові продукти характеризуються низьким вмістом жирів (і, відповідно, що жирні продукти шкідливі). Але це не так.
По перше, знежирені продукти, насправді зовсім не є здоровими. З продукту видяляють жири, і потім добавляють стільки потрібно (0,2%, 1%...🤢) зовсім некорисних жирів! Щоб продукт був привабливим для споживача з точки зору смакових відчуттів, виробник компенсує відсутність жиру високим вмістом солі і цукру, які вкрай шкідливі для організму.

По друге, потрібно розуміти, що жири бувають різними. Багато з яких нам потрібні і неймовірно корисні. Деякі вітаміни засвоюються в організмі тільки при наявності жиру в нашому харчуванні. З жирів та холестерину утворюються гормони. Знали про це?

📌Міф №2 Здорове харчування – це не смачно🤔

Ми звикли солодити, солити, перчити, смажити і зовсім перестали насолоджуватися справжнім смаком продуктів.
Навчіться їсти повільно, не поспішаючи, відчувати смак кожного з'їденого шматочка і ви зрозумієте, що здорове харчування – це дійсно дуже смачно!
Використовуйте природні приправи – трави.

📌Міф №3 "Здорове харчування – це дорого"🤑

Крупи (полба, вівсяна, пшоняна, гречана), овочі (морква, буряк, цибуля, гарбуз, капуста, сезонні овочі), риба (річкова та морська, 2-3 рази на тиждень), курочка, молочні продукти, фрукти – це недорого!💸 Дорого купувати різні ковбаси, тортики, напівфабрикати, соуси і майонези 👎🏻

📌Міф №4 Дотримуючись принципів здорового харчування, потрібно голодувати.

Якщо нема проблем з ЖКТ я раджу їсти 4-5 разів на день! Харчуйтеся 3 рази на день плюс перекуси. У раціоні повинні бути білки, жири, вуглеводи, мінерали і вітаміни. І тоді Ваш раціон буде в межі норми і ви не будете відчувати голоду👍🏻

📌Міф №5 Не пити воду, щоб не набрякати.

Вода бере участь у всіх обмінних і фізіологічних процесах організму! Тому пити воду – це одне з важливих правил збалансованого харчування. Контролюйте вживання води на ніч, перед жіночим циклом, та у кого рефлюкс.

☝ У всьому повинна бути міра – це закон здорового харчування!

Але Ви ж розумієте, що комбінувати ці продукти потрібно лише індивідуально!

Якщо потрібна допомога спеціаліста щоб спланувати раціон, пишіть "+" у коментарях.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *