З чого почати здорове харчування і тренування?

З чого почати здорове харчування і тренування?

З цим ми Вам можемо допомогти! Наш фітнес клуб Best Body пропонує авторську фітнес програму "Спринт", яка допоможе Вам досягти змін у бік здоров’я та активності!

Поділіться посиланням з друзями, якщо було корисно ✅

На що ж ми робимо акцент?

✅ Все починається із запису✏️ Ваших даних на старті: замір тиску, вага натщесерце та об'єми, які звіряємо кожен тиждень, також робимо фото – спереду, у профіль, ззаду.
✅ Далі: організовуємо Ваш Щоденник , який допоможе наочно відстежити результат, заради якого ви так стараєтесь!
✅ Наш авторський курс "Спринт" ставить перед собою конкретні реальні цілі та їх досягнення. Чітка мета і визначені терміни допоможуть досягти бажаного результату!

Бо оптимальна швидкість схудненна 5-7 кг на місяць (для середньостатистичної людини ±70-80кг). При дотриманні наших рекомендацій навіть можна скинути ще більше.

✅ Далі ми складаємо меню спеціально відштовхуючись від особливостей Вашого організму, формуємо що будете їсти, скільки і коли 🕙
✅ Відстежуємо Ваш раціон, що п'єте. Рекомендуємо споживати менше солодких вод, соків, фрешів (висока калорійність, багато цукру) надавайте перевагу звичайній воді!
✅ З чітко розробленим раціоном нашим дієтологом у Вас не буде відчуття голоду ☝️, сніданок, обід, вечеря і 1-2 перекуси – оптимально. І зовсім не 2 прийоми їжі на день, бо харчування повинно бути збалансованим, щоб були:
- вуглеводи (повільні): крупи, макарони
- білкова їжа: м'ясо, бобові, гриби, риба, сир
- овочі та зелень, фрукти (в міру), горіхи і корисні жири 🥑, а не лише грудинка куряча з гречкою – довго на такому не протягнете.

ℹ️ Повний результат побачите вже за місяць, бо в першу чергу ми орієнтуємось по об'ємах і по фотографіях до і після, а перші результати – це найкраща мотивація, щоб рухатись далі! 😉 Чи не так?

Записуйтесь на нашу програму "Спринт"! Якщо Вас це зацікавило, залиште + в коментах 👇

Ми працюємо на результат!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *